Dělník ve výrobě

  • 2směnný provoz
  • pracovní doba 8 hodin denně, ranní 06:00 – 14:30 hod, odpolední 14:00 – 22:30 hod
  • mzda 25000,- hrubého/měsíc/40 hod
  • nástup možný ihned
  • víkendy a svátky volné

Náplň práce:

  •  řezání a ohýbání nerezových trubiček (jednoduchá manuální práce)

Požadujeme:

  • zodpovědnost a flexibilitu
  • manuální zručnost, základní znalost materiálu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • benefity: stravenkový paušál v průměrné výši 1200,- Kč čistého; příspěvek za plnou docházku: měsíčně ve výši 1330,- Kč; měsíční ohodnocení mistra za dobře vykonanou práci až ve výši 2500,- Kč
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • firemní akce
  • přátelský a kolegiální tým
  • moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Biliková, 08:00 – 14:00 hod
Tel.: +420 602 230 572
Email: administrativa@jelinek-mdt1.cz

Neváhejte nás kontaktovat

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.
Můžete nás také navštívit na naši adrese.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.