Obsluha CNC ohraňovacího lisu

–          2směnný provoz, pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně

–          ranní: 6:00 – 14:30 hod, odpolední 14:00 – 22:30 hod

–          33.000,- Kč hrubého měsíčně + benefity uvedené níže

–          nástup možný ihned, víkendy a svátky volné

–          počet volných míst: 1

Náplň práce:

•           Ohýbat plechy na ohraňovacím lisu

•           Nastavovat lis, včetně jednoduchých korekcí programů

•           Číst z výkresové dokumentace

•           Používat běžná měřidla pro práci s ohraňovacím lisem

•           Zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů

Požadujeme:

•           Zkušenosti na ohraňovacím CNC lisu nebo podobném CNC stroji

•           Znalost čtení výkresové dokumentace

•           Zodpovědnost a preciznost

Nabízíme:

•           Benefity: stravenkový paušál v průměrné výši 1200,- Kč čistého; příspěvek za plnou docházku: měsíčně ve výši 1330,- Kč; měsíční ohodnocení mistra za dobře vykonanou práci až ve výši 2500,- Kč, firemní akce

•           Přátelský a kolegiální tým

•           Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek

•           Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti

•           Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Neváhejte nás kontaktovat

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.
Můžete nás také navštívit na naši adrese.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.