Skladník

– pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně

– pracovní doba: 6:00 – 14:30 hod

– mzda 30000,- Kč měsíčně hrubého

– nástup možný ihned

– víkendy a svátky volné

– počet volných míst: 2

Náplň práce:

• příjem a výdej zboží a materiálu

• údržba skladů

• spolupráce s expedicí

• inventura skladů

Požadujeme:

• KVALITNÍHO skladníka

• řidič VZV

• zkušenosti ve skladu a vedení skladu v PC

• pečlivost, flexibilita, manuální zručnost

Nabízíme:

• Benefity: stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč na den; příspěvek za plnou docházku měsíčně ve výši 1500,- Kč HM; příspěvek na firemní stravování ve výši 60 Kč za 1 jídlo denně, příplatky za přesčasové hodiny, ohodnocení mistra, firemní akce

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou

• Přátelský a kolegiální tým

• Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek

• Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti

KONTAKT NA ZAMĚSTNAVATELE:

Eva Biliková, administrativa@jelinek-mdt1.cz, 602 230 572

Neváhejte nás kontaktovat

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.
Můžete nás také navštívit na naši adrese.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.