ZÁMEČNÍK

  • pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně, 6:00 – 14:30 hod
  • zámečnické práce na dílně

Náplň práce:

•           Manuální zručnost a schopnost pracovat s kovem

•           Zhotovovací práce zámečnických prvků, montáže a případně i opravy

•           Čtení a používání technické dokumentace

•           Seřizovat, udržovat a ošetřovat nástroje a nářadí

Požadujeme:

•           Znalost čtení výkresové dokumentace

•           Zodpovědnost a flexibilitu

•           Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

• Mzda (více info u personalistky), po zkušební době o 5.500 Kč HM více (viz benefity specifikované níže)

• Benefity: příspěvek za plnou docházku měsíčně ve výši 2.000,- Kč HM; příspěvek – hodnocení mistra ve výši 3.500,- Kč HM; stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč na den = cca 1815,- Kč v čistém; k tomu příspěvek na firemní stravování ve výši 60 Kč za 1 jídlo denně cca 1320,- Kč v čistém, příplatky za přesčasové hodiny, práci v noci a o víkendu; příspěvek na dopravu v případě cesty do práce, která činí více jak 25 km za den; firemní akce

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou

• Přátelský a kolegiální tým

• Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek, dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti

KONTAKT NA ZAMĚSTNAVATELE:

Eva Biliková, 602 230 572, administrativa@jelinek-mdt.cz

Neváhejte nás kontaktovat

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.
Můžete nás také navštívit na naši adrese.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.