Zámečník

  • pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně
  • 6:00 – 14:30 hod
  • nástupní mzda od 27.000,- Kč měsíčně hrubého, s možností dalšího růstu
  • nástup možný ihned
  • víkendy a svátky volné

Náplň práce:

  • Zhotovovací práce zámečnických prvků, montáže a případně i opravy
  • Čtení a používání technické dokumentace a projektové dokumentace
  • Seřizovat, udržovat a ošetřovat nástroje a nářadí

Požadujeme:

  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zodpovědnost a flexibilitu
  • Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • Benefity: stravenkový paušál, příspěvek za docházku, prémie
  • Přátelský a kolegiální tým
  • Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

KONTAKT NA ZAMĚSTNAVATELE:

Eva Biliková, administrativa@jelinek-mdt1.cz, 602 230 572

Neváhejte nás kontaktovat

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.
Můžete nás také navštívit na naši adrese.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.